OHLÉDNUTÍ ZA SETKÁNÍ SENIORŮ 2017 PRACKOVICE NAD LABEM

"Dobrý den paní starostko.

Sešel se rok s rokem a v bývalé prackovické škole se na Tři krále opět z iniciativy členek kulturní komise sešli senioři, aby stejně jako loni strávili společně příjemný večer. A akce se povedla. Tak jako loni každý účastník sešlosti přinesl něco dobrého na zub i lecjakou

tekutinu na polaskání chuťových pohárků. Posezení začalo hudebním vystoupením litochovické mládeže. Mladí se doprovázeli hrou na akordeon a klávesy a zahráli a zazpívali několik vánočních koled, které měly preméru na podobném setkání seniorů v litochovickém klubáčku. Také letos se mluvilo, povídalo, vyprávělo, klábosilo a vzpomínalo nad donesenými letitými fotografiemi. Tentokrát převažovaly svatební fotky (dobrý nápad organizátorek). Oproti minulému setkání byla mírně menší účast, protože někteří se pro nemoc omluvili, což ale nikterak neubralo na dobré pohodě. Organizátorkám je třeba poděkovat a pochválit všechny, ktetří „přišli pobejt“.

Zdravím Vás

 

Jarmila Zemanová

 

 

Totéž setkání se uskutečnilo 17.prosince 2016 v Klubáčku v Litochovicích.

Zde měla kapela mládeže dokonce premiéru a sklidila obrovské ovace. Klubáček pak krásně vyzdobily a dobroty napekly Andrea Honová, Monika Salačová, Dana Szajkowská. Všichni přítomní se citili velmi spokojeně a zpívající děti nenechaly jedno očko suché.... Moc děkujeme za krásné prostředí.