Obecní úřad Prackovice n.L.
Prackovice nad Labem čp.54,
411 33 Prackovice n.L.

Datová schránka: ihabscw

Email: ou.prackovice@mybox.cz
Telefon, fax: 416 539 091

PONDĚLÍ

6:30  -  16:00

ÚTERÝ

6:30  -  14:30

STŘEDA

6:30  -  17:00

ČTVRTEK

6:30  -  14:30

PÁTEK

není úřední den

IČ: 00264229
B.ú.: 10420-471/0100, KB Lovosice
IČ: 00264229
B.ú.: 10420-471/0100, KB Lovosice

NÁBOR FOTBALOVÉ PŘÍPRAVKY 9.4.2017

Aktuální informace - Aktuální informace

 

 

Podrobné informace pro rodiče k náboru chlapců a děvčat ročníky 2007-2013

Předně děkujeme za Váš zájem, že jste na naše stránky zavítali

Chtěli bychom se Vám blíže představit, ukázat strukturu zázemí, kterou jsme se s obcemi snažili zajistit, zároveň Vám přiblížit tréninky, které budou probíhat s Vašimi dětmi a v neposlední řadě finanční stránku nebo-li, kolik Vás to jako rodiče bude stát.

O Vaše děti se budou starat:

Trenéři

Jaroslav Bílek – trenér s licencí FAČR

Jan Hamšík – trenér s licencí FAČR

Lukáš Doleček – trenér

Jaroslav Podaný – trenér

Vedoucí mužstev

Josef Poláček

Zázemí - Prackovice nad Labem, Litochovice nad Labem, Dolní Zálezly:

1.) Fotbalové hřiště TJ Sokol Prackovice nad Labemna tomto hřišti bude probíhat část tréninků a zápasy - v roce 2016 proběhla rekonstrukce zázemí, vnitřky kabin jsou nově vymalované, máme nové lavičky a věšáky, kde se děti budou převlékat, dále jsou opravené lavičky pro diváky, vymalované venkovní prostory, opravené dětské hřiště vč. nového pískoviště.

Jednáme s obcí Prackovice-Litochovice nad Labem, aby se kabiny zvětšily, zrekonstruovaly, vybudovala by se klubovna venkovním posezením a zastřešením – zatím je to v jednání, ale pokud budou finance, tak by se letos mohlo začít s projektovou dokumentací a příští rok se sháněním dotace, případně s výstavbou.

2.) Fotbalové hřiště s umělým povrchem Dolní Zálezly na tomto hřišti bude probíhat část tréninků – od obce Dolní Zálezly, máme k dispozici malé fotbalové hřiště s umělým povrchem, kde by probíhala část tréninků, ale spíš simultální zápasy mezi nimi. Hřiště je opatřeno kolem dokola mantinely, tak že by dětem nikam neutíkal balón. Hřiště je certifikované.

3.) Tělocvična – resp. Kulturní sál Litochovice nad Labem – na tomto místě budou probíhat tréninky v zimním období – od obce Prackovice-Litochovice nad Labem máme přislíbenou tělocvičnu v Litochovicích na zimní trénování, protože děti nemohou trénovat venku pokud venkovní teplota klesne pod nulu. Vnitřky sálu jsou nově zrekonstruované.

Samozřejmě máme v plánu jezdit s dětmi na letní a zimní soustředění.

Co čeká Vaše děti na tréninku

Na přelomu dubna a května by jsme začali tréninky. Bližší informace po náboru dětí. Přihlášení do soutěží dětských přípravek FAČR plánujeme od září 2017 na ročník 2017/2018 (samozřejmě záleží na počtu dětí v určitých věkových kategoriích).

Kategorie mladších přípravek:

U4-U5 - rozvíjí se především pohybová obratnost pomocí různých her spíše bez míče, pokud s míčem nechává se je hrát  1:1 maximálně 2:2.

U6-U7 - začínají se více seznamovat s míčem, hrají 1:1, 2:2, 3:3 maximálně 4:4 (u U7), bez přerušování hry (děti se nechávají hrát, aby si osvojili cit pro balón podle svých schopností)

U8-U9 - děti už se začínají učit a osvojovat techniku kopů a jiných fotbalových dovedností. Zápasy se hrají 4+1.

Kategorie starších přípravek:

U10-U11 - děti se učí správné vedení míče, kombinační hru, přesnost kopů atd., ale stále je důležitá především hra. Zápasy se hrají 5+1.

Máme v plánu založit pro rodiče dětí a samozřejmě samotné děti, uzavřenou skupinu na facebooku, kde jim budeme sdělovat všechny informace od klubu (tréninky, novinky, fotky atd.), informace budou i na našich webových stránkách http://tj-prackovice.webnode.cz a v neposlední řadě Vám předáme telefonní kontakty na pověřené osoby.

Finanční stránka

První měsíc nemáme v plánu vybírat od rodičů žádný poplatek, chceme, aby si to děti vyzkoušeli a pokud je to bude dál bavit v což doufáme, tak by jsme od rodičů vybírali 100,- Kč na půl sezóny a 100,-Kč na FAČR, tzn. ročně 300,-Kč.

Snažíme se vyjednávat finanční a materiální podporu od obcí Prackovice-Litochovice nad Labem a Dolní Zálezly a oni se nám také snaží vyjít vstříc, nechceme tedy finančně zatěžovat Vás, jako rodiče.

Samozřejmě, že soustředí a různé jiné aktivity navíc budou asi muset být nějakým způsobem zpoplatněny, ale to bude individuální a vyjímečné.

Pokud nestihnu nábor v neděli 9.4.2017, jak se zapsat

Pokud nestihnete nábor, nevadí, stačí zavolat Jaroslavu Bílkovi na tel: 602 838 590 a on už s Vámi dohodne potřebné věci. Prosím, aby jste volali mezi 16:00 – 20:00 hod., přece jenom jsme taky pracující lidé :-)

Děkuji a už se na Vaše děti moc těšíme.

Za Tělovýchovnou jednotu Sokol Prackovice nad Labem, z.s.

Hamšík Jan

Aktualizováno (Čtvrtek, 30 Březen 2017 11:18)