HLÁŠENÍ ROZHLASU 24.5.2018

Vážení občané,

přeji vám krásný den.

Vyslechněte si hlášení místního rozhlasu.

Pošta Prackovice oznamuje občanům, že v pátek 25.května bude otevřena pouze v ranních hodinách. Odpoledne bude pošta uzavřena. Opakuji ještě jednou - v pátek 25.května bude pošta otevřena pouze v ranních hodinách.

Další hlášení. Kulturní komise ve spolupráci s mateřskou školou, pěveckým kroužkem a dalšími složkami zve občany již podruhé na Noc kostelů, která se uskuteční zítra v pátek 25.května od 16:30 v místním kostele svatého Matouše v Prackovicích. Program akce zahrnuje pěvecké vystoupení dětí z mateřské školy Brouček, komentovanou prezentaci “Mariánských poutních míst v Evropě”, modlitba a posvěcení vlastnoručně vyrobených růženců, vystoupení pěveckého sboru pod vedením Moniky Salačové a závěrečné slovo a diskuse s návštěvníky.

Uzavření kostela pak bude ve 21 hodin. Opakuji ještě jednou: Noc kostelů, pátek 25.května od 16:30 v místním kostele v Prackovicích.

Další hlášení. JSDH Prackovice oznamuje a zve všechny občany na kácení májky na návsi v Prackovicích, a to v sobotu 26.května. Od 13.30 se budou prodávat lístky na slosování o májku a ve 14 hodin budou hasiči kácet naši obecní májku a losovat její výherce. Dále pak hasiči srdečně zvou občany na Hasičskou zábavu, kterou pořádají v sobotu večer 26.května od 20 hodin v pohostinství Koruna v Prackovicích.

 

Děkuji vám za pozornost, přeji krásné odpoledne, konec hlášení.