HLÁŠENÍ ROZHLASU 6.4.2018

Vážení občané,

přeji vám krásné slunečné odpoledne.

Vyslechněte si hlášení místního rozhlasu.

Obec Prackovice ve spolupráci s kulturní komisí, složkami a spolky oznamuje, že se zítra 7.dubna pořádá tradiční jarní brigáda Ukliďme Česko. Sraz účastníků bude v sobotu ráno v 8:30, a to v Prackovicích před budovou úřadu a v Litochovicích u kulturního domu. Při setkání si rozdáme pracovní pomůcky a rozdělíme se na skupiny. V devět hodin se jednotlivé skupiny rozejdou uklízet jednotlivé části našich obcí. Kolem 12.hodiny se všichni sejdeme opět u kulturního domu, kde si s dětmi opečeme buřtíky a vyhodnotíme letošní brigádu. Počasí by mělo být příznivé, slunečné, těšíme se proto na hojnou účast. Opakuji ještě jednou - brigáda Ukliďme Česko se koná zítra 7.dubna, sraz v 8:30 na návsi v Prackovicích a u kulturního domu v Litochovicích.

Další hlášení. Obec Prackovice oznamuje občanům, že zítra 7.dubna také zahajujeme svoz nadměrného a nebezpečného odpadu. Odpad bude odvážen až do pondělí 16.dubna do 12 hodin. Prosíme o dodržení termínu pro shromažďování odpadu před domy - poslední hromádky odpadu budou odváženy nejpozději v pondělí 16.dubna do 12 hodin.

 

Další hlášení. Obec Prackovice oznamuje občanům, že byl opět zahájen provoz sběrného místa na zelený odpad za hřiště u ČOV v Prackovicích, a to ve stejných hodinách - st 15-17, so 08-11. Do konce měsíce dubna bude zároveň probíhat oprava příjezdové cesty ke sběrnému místu. Proto bude tato cesta v některé dny neprůjezdná. Bude nutno přizpůsobit se dočasně vzniklé situaci.