HLÁŠENÍ MÍSTNÍHO ROZHLASU ZE DNE 25.1.2018 a 26.1.2018:

Vážení občané, přeji vám hezký den,

vyslechněte si hlášení místního rozhlasu.

Horní prodejna potravin v Litochovicích oznamuje občanům, že nově otevírá po rekonstrukci v pátek 26.ledna od 7 hodin ráno. Pravidelná otevírací doba bude od 7 do 19 hodin každý den.

Svůj provoz zahajuje speciální nabídkou zboží v akci, která platí do 2.února 2018. Ceny a produkty v akci naleznete na vyvěšených letácích.

Další hlášení.

 

Připomínáme občanům, že v pátek 26.ledna a v sobotu 27.ledna bude probíhat druhé kolo prezidentských voleb v přímé volbě prezidenta České republiky. Kandidáty v druhém kole prezidentských voleb jsou pan profesor Jiří Drahoš a současný prezident Miloš Zeman. Volební lístky pro tyto dva kandidáty obdrží voliči přímo ve volebních místnostech, to znamená, volební lístky pro druhé kolo volby prezidenta České republiky se nebudou roznášet do schránek voličů. Volební místnosti se otevřou zítra 26.ledna ve 14 hodin a volba bude uzavřena v sobotu 27.ledna rovněž ve 14 hodin. Volební místnosti zůstávají i pro druhé kolo stejné: V Prackovicích je to místnost místní knihovny v budově obecního úřadu a v Litochovicích je to společenská místnost zvaná Klubáček nad hasičskou zbrojnicí.