Dobrý den vážená paní starostko,

 

píši Vám v souvislosti s provozováním facebookové stránky obce Chotiměř, kterou jsem před více, než rokem založil a pravidelně spravuji, samozřejmě s požehnáním vedení naší obce.

 

Na této stránce poskytujeme našim občanům, jejich rodinám a přátelům aktuální informace z naší obce a jejího bezprostředního okolí, do kterého samozřejmě patří i Vaše obec. Proto sledujeme aktuální dění i kolem sebe a sdílíme některé zprávy a dokumenty z veřejně přístupných zdrojů* (webové stránky obcí, facebookové stránky, veřejné informační servery, deníky atp.)*.

Zejména sledujeme pravidelně vydávaný zpravodaj Vaší obce a sdílíme ho, na našem profilu.

 

Věřím, že je to prospěšné nejen pro naše občany, ale současně i inspirující pro naší místní samosprávu.

 

Dovolím si, sám za sebe, poznamenat, že Vaše obec je velmi aktivní a mnoho Vašich aktivit a akcí je pro ostatní příkladných a hodných následování.

 

Držím Vám palce ve Vaší nelehké a záslužné veřejné funkci a přeji hodně dalších úspěchů.

 

S přátelským pozdravem a úctou Václav Douda, Chotiměř

 

P.S. Přikládám odkaz na facebookový profil naší obce

https://www.facebook.com/chotimer

Velmi děkuji za krásná a povzbudivá slova! V nejbližší době vymyslíme, jak by se naše obce mohly blíže poznat a vzájemně spolupracovat. Nejbližší příležitostí je například brigáda “Ukliďme Česko - ukliďme svou obec”, kam jste se jak koukám také přihlásili. Doladíme detaily.

S úctou starostka Andrea Svobodová Křešová